Skip to main content
A- A A+

Pakiety Medyczne dla firm w Centrum Medycznym CMP – istotny benefit dla pracowników

24 czerwca, 2020

Od początku pandemii, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów, w ramach pakietów medycznych umożliwiliśmy dostęp do nielimitowanych telekonsultacji ze specjalistami.  Każdy pacjent Centrum Medycznego CMP w wygodny, szybki i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu lub miejsca pracy, może uzyskać poradę medyczną.

Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych narzędzi w obsłudze pacjenta, przeniesieniu wielu rozwiązań do aplikacji mobilnej Portal Pacjenta CMP, beneficjenci naszych pakietów medycznych w łatwy sposób mają dostęp do wyników badań, zaleceń lekarskich czy recept. W dowolnej chwili, bez kontaktu z recepcją przychodni mogą zarezerwować wizytę lekarską lub badanie, zamówić e-receptę czy sprawdzić historię wizyt.


Pakiet medyczny w dobie pandemii, staje się jeszcze bardziej pożądanym benefitem wśród pracowników. W ramach pakietów medycznych Centrum Medycznego CMP można skorzystać z nielimitowanych konsultacji różnych specjalizacji lekarskich, wielu badań diagnostycznych, laboratoryjnych, programu opieki stomatologicznej, programu opieki rehabilitacyjnej, jak również z nocnej pomocy lekarskiej. (Niewątpliwie) Zyskuje pracownik, ale również Pracodawca. Zdrowy pracownik to długofalowa inwestycja w firmę. Absencja chorobowa nawet jednego pracownika ma czasami wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Szczególnie staje się to ważne w czasie epidemii koronawirusa.

Należy podkreślić, że oferta, którą kierujemy do Pracodawców jest skonstruowane w taki sposób, aby odpowiadała zarówno podmiotom które planują wykonanie tylko standardowych, wymaganych ustawowo badań profilaktycznych w ramach medycyny pracy, jaki i firmom, które gwarantują kompleksową opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin.

Proponując kilka wariantów: Basic, Optimal i Premium jesteśmy gotowi zaspokoić oczekiwania małych, rodzinnych firm ale także średnich i dużych przedsiębiorstw.


Zachowując zalecenia społecznego dystansu - wypełniając jedynie formularz na naszej stronie internetowej lub pisząc na adres mailowy: sprzedaż@cmp.med.pl  każdy Pracodawca otrzyma dedykowaną do swoich potrzeb propozycję opieki medycznej. Nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.


Centrum Medyczne CMP ze swoim długoletnim doświadczeniem, specjalistycznym zapleczem i wciąż indywidualnym podejściem jest wiarygodnym partnerem dla każdego Pracodawcy.

Łukasz Banasiewicz

Dyrektor Handlowy w Centrum Medycznym CMP


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach