Telekonsultacje z internistą, pediatrą, okulistą, alergologiem w Pakietach Medycznych Centrum Medycznego CMP

Telekonsultacje z internistą, pediatrą, okulistą, alergologiem w Pakietach Medycznych Centrum Medycznego CMP

Wraz z pojawieniem się pandemii COVID-19, telemedycyna staje się codziennością opieki zdrowotnej w naszym kraju. Dlatego też Centrum Medyczne CMP wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, włączyło do swojej oferty telekonsultacje medyczne.


Każdy Pacjent posiadający Pakiet Medyczny w Centrum Medycznym CMP, może skorzystać z wizyt specjalistów zawartych w swoim abonamencie nie wychodząc z domu. Aby uzyskać skierowanie na badania laboratoryjne, e-receptę czy e-zwolnienie wystarczy tylko zapisać się na telekonsultację. Tak realizowana „wizyta” u lekarza ma niewątpliwe plusy:

  • To wygodny kontakt z lekarzem dla osób starszych, mających problemy z poruszaniem się, osób przewlekle chorych oraz rodziców wychowujących małe dzieci.
  • Pacjent nie musi podawać swoich danych w celu wystawienia recepty, zwolnienia, ponieważ te dane są już znane lekarzowi.
  • Kupując Pakiet Medyczny w Centrum Medycznym CMP Pacjent może z niego korzystać gdziekolwiek jest.

Wiele osób, martwi się, że pobyt w przychodni przyczyni się do zachorowania na COVID-19. Mimo tego, że Centrum Medyczne CMP przestrzega wszelkich standardów, aby ochronić Pacjentów przed potencjalnym zarażeniem, wiele osób woli nie ryzykować. Dzięki telekonsultacjom medycznym Pacjenci mogą być pewni, że unikają kontaktu z potencjalnym nosicielem wirusa.


Pakiet Medyczny w Centrum Medycznym CMP każdy Pacjent może kupić w łatwy i przyjemny sposób – nie wychodząc z domu, za pośrednictwem Sklepu CMP.


W ramach Pakietów Medycznych w CMP możliwe są nie tylko nielimitowane wizyty stacjonarne, ale również telekonsultacje medyczne zarówno z lekarzami pierwszego kontaktu – internista, pediatra, jak i specjalistami, m.in. okulista, ginekolog, kardiolog, ortopeda.
Telekonsultacje medyczne w CMP pomagają zadbać o zdrowie Pacjentów niezależnie od lokalizacji w jakiej znajdują się Pacjenci. Jest to szczególnie przydatne podczas wyjazdów z rodziną – swoje wątpliwości dotyczące zdrowia dziecka czy osób starszych Pacjenci mogą skonsultować z lekarzem, którego dobrze znają.
Pacjenci Centrum Medycznego CMP coraz częściej wykazują zainteresowanie tą formą opieki medycznej.
Z tego typu rozwiązań coraz chętniej korzystają nie tylko osoby czynne zawodowo i żyjące w pośpiechu, ale też wszyscy dla których e-recepta, czy e-zwolnienie lekarskie jest nowoczesnym narzędziem dbania o swoje zdrowie.
Co ważne, zdecydowana większość Pacjentów Centrum Medycznego CMP, którzy skorzystali z telekonsultacji medycznych w CMP decydują się chętnie skorzystać z nich ponownie.


Wybierz pakiet medyczny idealny dla Ciebie i Twojej Rodziny:

Zdrowie Twoje i Twoich najbliższych jest dla Nas najważniejsze. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w prywatnej opiece medycznej, nowoczesne technologie w medycynie oraz wysokie kwalifikacje naszych lekarzy, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę abonamentów medycznych. Skontaktuj się z nami o dogodnej dla Ciebie porze.

Mariola Janiszewska
Specjalista ds. Sprzedaży Indywidualnej
mariola.janiszewska@cmp.med.pl

-->