CMP Mariańska – Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży

CMP Mariańska – Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży

Drodzy Pacjenci, z przyjemnością informujemy, że przychodnia CMP Mariańska otrzymała status Certyfikowanego Centrum Medycyny Podróży. Oznacza to, że przychodnia CMP Mariańska spełniła kryteria wyszkolenia personelu i zabezpieczenia właściwych warunków wykonywania szczepień ochronnych oraz poradnictwa w zakresie Medycyny Podróży i należy do Krajowej Sieci Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży.


Medycyna Podróży jest niezwykle ważna w profilaktyce zdrowotnej poprzedzającej podróże do egzotycznych krajów, w których pobyt może wiązać się z zagrożeniami zdrowotnymi. Sytuacja na świecie stale się zmienia, zdarza się, że pobyt w miejscach, które dotychczas były bezpieczne pod względem zdrowotnym, dzisiaj może się wiązać z większym ryzykiem.

Dobrze jest mieć świadomość, że wyprawa do dalekiego kraju może zakończyć się zachorowaniem na groźne choroby. To właśnie specjalista medycyny podróży poinformuje Pacjenta o zagrożeniach jakie czyhają na niego podczas wymarzonych wakacji, doradzi w sprawach żywienia w egzotycznych krajach i zaleci odpowiednie szczepienia.


Medycyna Podróży jest naprawdę ważna!

Zapraszamy do Certyfikowanego Centrum Medycyny Podróży CMP Mariańska, ul. Mariańska 1, Warszawa.


 

 

-->