Centrum Medyczne CMP Łomianki powiększone!

Centrum Medyczne CMP Łomianki powiększone!

Szanowni Pacjenci, z radością informujemy, że oddział CMP Łomianki został powiększony o kolejne 46m2. Dodatkowa powierzchnia przeznaczona została dla najmłodszych Pacjentów. Wydzielona, w pełni przygotowana powierzchnia to gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy oraz przestronna poczekalnia. Wnętrze nawiązuje do tematyki dziecięcej, jest przytulne i kolorowe. Dzięki tej rozbudowie wizyty w CMP Łomianki będą jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne małym Pacjentom.


CMP Łomianki zaprasza nie tylko najmłodszych, ale również Pacjentów, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji specjalistów, m.in. internisty, okulisty, ginekologa, dermatologa czy urologa oraz badań diagnostycznych, w tym usług pielęgniarskich.


Przypominamy, że CMP Łomianki to przychodnia znajdująca się przy ul. Warszawskiej 55 w Łomiankach, naprzeciwko nowo otwartego Centrum Handlowego Prochownia Łomianki.

CMP Łomianki to 9 przestronnie urządzonych gabinetów o łącznej powierzchni 281m2, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego LWOWSKA (linia 150, 750), nad restauracją SPOT.


Dziękujemy za zaufanie Pacjentom dotychczas korzystającym z naszych usług. Jesteśmy dumni, że oceniacie Państwo CMP Łomianki tak dobrze – 4,5 gwiazdki w wizytówce firmowej google maps. Dziękujemy za Wasze opinie!


-->