CMP czyta dzieciom – nowy projekt w Centrum Medycznym CMP

CMP czyta dzieciom – nowy projekt w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Państwo, Centrum Medyczne CMP wystartowało z nowym projektem – CMP czyta dzieciom, który przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych Pacjentach.

Na naszym kanale na YouTube lekarze pediatrzy, interniści i medycyny rodzinnej regularnie czytają dzieciom wiersze, bajki i baśnie. Filmiki wzbogacane są obrazkami, które pobudzają wyobraźnię i nastawiają pozytywnie.

W 2019 roku udział usług pediatrycznych stanowił 21% spośród wszystkich specjalizacji oferowanych przez CMP. Współpracuje z nami 100 pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej. Tylko w roku 2019 w CMP zostało przeprowadzonych 110 000 wizyt pediatrycznych, w tym 3000 bilansów i 20 000 szczepień.

CMP czyta dzieciom to projekt, którego celem jest przede wszystkim stworzenie przyjemnego w odbiorze dla malców wizerunku lekarza. Pragniemy zadbać zarówno o Pacjentów, którzy przywiązali się do swojego pediatry, aby nie utracili zbudowanej relacji, jak również chcemy zbudować więź z nowymi pacjentami. Lekarze doskonale wiedzą, jak ważne jest nawiązanie i utrzymanie dobrego kontaktu oraz wzbudzenie zaufania u najmłodszych. Wirtualne bajki ułatwią dzieciom wizyty w przychodni i pozytywne postrzeganie lekarza.

Zapraszamy do oglądania, polecania i subskrypcji. Nagrania pojawiają się na kanale YouTube Centrum Medycznego CMP dwa razy w tygodniu, a o ich dokładnej dacie informujemy na profilu CMP na Facebooku.

Serdecznie zachęcamy Was i Wasze dzieci do śledzenia cyklu CMP czyta dzieciom!

Na pewno jeszcze nie raz Was zaskoczymy!

#cmpczytadzieciom #cmpzapraszamypozdrowie