Wznowienie szczepień ochronnych w Centrum Medycznym CMP

Wznowienie szczepień ochronnych w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do komunikatu wydanego przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego z rekomendacją przywrócenia szczepień ochronnych, informujemy, że Centrum Medyczne CMP wznawia szczepienia.

Szczepienia w CMP będą obywały się ze szczególnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.


Aby umówić się na szczepienie ochronne należy zadzwonić do Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 i postępować wg. wskazówek przekazanych przez konsultanta.


Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo Wasze i Waszych dzieci:


  • Jedno szczepienie = Jeden Opiekun

Zależy nam na zminimalizowaniu kontaktu bezpośredniego zarówno w gabinecie jak i w czasie oczekiwania na szczepienie, dlatego podczas szczepienia i po nim obecny w przychodni CMP może być tylko jeden opiekun.


  • Bądź punktualny

Przyjdź na szczepienie punktualnie lub jedynie 5 minut przed wyznaczoną godziną. Harmonogram szczepień jest tak ułożony, aby Pacjenci nie oczekiwali na szczepienia w grupie. Pamiętaj, że po szczepieniu należy zostać w placówce jeszcze przez 20minut dlatego tak ważne jest, aby nie przychodzić za wcześnie na umówioną wizytę.


  • Noś maseczkę

W związku z wprowadzonym od 16.04.br obowiązkiem noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, maseczki muszą nosić także osoby przebywające w przychodni.


  • Szczepionki z CMP

W tym szczególnym czasie rekomendujemy szczepienia w Centrum Medycznym CMP szczepionkami zakupionymi w CMP.

CMP nie tylko gwarantuje nieprzerwany ciąg termiczny ale także stara się zapewnić dostęp do szczepionek nawet, gdy na rynku są niedostępne. Szczególnie teraz Pacjent/Opiekun nie powinien być narażony na szukanie szczepionek w aptekach (minimalizacja kontaktów międzyludzkich, niepotrzebnych wyjść z domu).

Celem udostępnienia szczepienia w lepszych cenach proponujemy pakiety szczepienne.


WAŻNE! Na szczepienie zgłoś się jedynie, gdy:

  • nie ma żadnych cech aktualnej infekcji dróg oddechowych (kaszel, temperatura, duszność ale także katar, ból gardła, dreszcze, osłabienie), w przypadku dzieci ważna jest też biegunka,
  • przez minimum 2 tygodnie nie miałeś kontaktu z osobą z potwierdzonym zachorowaniem COVID-19 lub z podejrzeniem zachorowania na infekcje spowodowaną koronawirusem  lub z osobą na kwarantannie.

#dbajosiebieiinnych #zapraszamypozdrowie #wtrosceowaszezdrowieibezpieczenstwo

-->