Wirtualny Gabinet Medycyny Pracy w Centrum Medycznym CMP

Wirtualny Gabinet Medycyny Pracy w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uruchomiliśmy Wirtualny Gabinet Medycy Pracy umożliwiający wykonania określonych badań profilaktycznych przez telefon.

Badania profilaktyczne nadal są realizowane stacjonarnie w oddziałach CMP. Jednak celem minimalizacji kontaktów międzyludzkich i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wynikającym z utrzymanego obowiązku badań wstępnych i kontrolnych, Centrum Medyczne CMP umożliwia realizację wizyty w trybie Telekonsultacji/Videokonsultacji.


Wirtualny Gabinet Medycyny Pracy w Centrum Medycznym CMP to rozwiązanie:

  • dla firm, które mają podpisaną umowę z CMP w zakresie Medycyny Pracy,
  • dla firm, które nie mają podpisanej umowy z CMP w zakresie Medycyny Pracy.

TWOJA FIRMA MA PODPISANĄ UMOWĘ Z CMP?

Pracownicy Twojej firmy mogą korzystać z Telekonsultacji Medycy Pracy w ramach umowy.

Telekonsultacje można umówić za pośrednictwem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50, a koszty są zgodne z warunkami umowy.


TWOJA FIRMA NIE MA PODPISANEJ UMOWY Z CMP?

Dla pracowników Twojej firmy dedykowane są Videokonsultacje Medycyny Pracy.

Videokonsultacje można umówić za pośrednictwem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 i opłacić w Sklepie CMP.


WAŻNE!

Wirtualny Gabinet Medycyny Pracy dedykowany jest osobom pracującym na stanowiskach bez czynników szkodliwych i warunków uciążliwych oraz stanowiskach, gdzie jedynym czynnikiem szkodliwych jest praca przy monitorze. Okres ważności orzeczenia może być skrócony i jest on warunkowany decyzją Lekarza Medycyny Pracy, który ocenia stan zdrowia w utrudnionych warunkach Telekonsultacji/Videokonsultacji i odnosi do warunków pracy pracownika.

Zachowujemy oczywiście wszystkie zalecenia i zarządzenia nadrzędnych dla nas instytucji tak aby realizowane przez nas świadczenia były jak najbardziej bezpieczne dla Państwa zdrowia.


#zostańwdomu #wtrosceozdrowieibezpieczeństwo #cmpzapraszamypozdrowie

 

-->