Tydzień Jaskry w CMP Piaseczno – Pakiet OCT w promocyjnej cenie

Tydzień Jaskry w CMP Piaseczno – Pakiet OCT w promocyjnej cenie

W związku z trwającym Światowym Tygodniem Jaskry,  oddział CMP Piaseczno aktywnie włączył się do działań mających na celu profilaktykę tej groźnej dla narządu wzroku choroby.

Oprócz puli bezpłatnych wizyt przesiewowych dla osób z grupy ryzyka, które nie były u okulisty od ponad roku (akcja organizowana jest wspólnie z Polskim Towarzystwem Okulistycznym, www.tydzienjaskry.pl), przygotowaliśmy promocyjny Pakiet OCT.

Pakiet skierowany jest do Pacjentów, którzy obserwowani są pod kątem jaskry lub słyszeli w czasie wcześniejszych wizyt okulistycznych, że są w grupie ryzyka jaskry, a także dla wszystkich osób, które chcą uzyskać pewność, że problem jaskry ich w tej chwili nie dotyczy.

OCT jest bardzo dokładnym badaniem, które ocenia szereg parametrów zarówno w nerwie wzrokowym jak i w centralnej siatkówce. Stanowi też dokumentację fotograficzną wyglądu dna oka do dalszych porównań.


CO ZAWIERA PAKIET OCT

Oprócz badania OCT moduł jaskrowy, wykonana zostanie: ocena kąta przesączania OCT, pomiar ciśnienia w oku i pomiar grubości rogówki, a także badanie w lampie szczelinowej.


PAKIET OCT W PROMOCYJNEJ CENIE

Z okazji Światowego Tygodnia Jaskry proponujemy Pakiet OCT z wymienionymi powyżej badaniami w promocyjnej cenie 200zł. Wartość przedstawionych badań poza promocją wynosi 500zł.


CZAS TRWANIA PROMOCJI

Promocja trwa do 20.03.2020r. lub do wyczerpania limitu miejsc.


 

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50.

Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na www.cmp.med.pl