Bezpłatne konsultacje kardiologiczne i alergologiczne w CMP Gocław

Bezpłatne konsultacje kardiologiczne i alergologiczne w CMP Gocław

Szanowni Pacjenci,

Przychodnia CMP Gocław to nowoczesna placówka, która powstała jako trzynasty oddział sieci CMP, we wrześniu 2019r. W CMP Gocław świadczymy usługi medyczne zarówno dla pacjentów komercyjnych, pakietowych jak i dla Pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, którzy wybiorą Przychodnię CMP Gocław jako swoją przychodnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Przychodnia CMP Gocław powstała po to, by oferować okolicznym mieszkańcom usługi medyczne na wysokim poziomie. Dlatego zatrudniamy personel medyczny i administracyjny, który wyróżnia się profesjonalizmem i przyjaznym podejściem do pacjentów. Przychodnia Gocław to doświadczeni lekarze, którzy starają się każdemu pacjentowi poświęcić odpowiednia ilość czasu i uwagi, a także nowoczesne wnętrza, w których można poczuć się komfortowo. Dzięki zróżnicowanej ofercie oraz doskonałemu wyposażeniu gabinetów Przychodnia Gocław Warszawa zapewnia pomoc medyczną pacjentom w każdym wieku i z różnymi schorzeniami.


Zapraszamy do korzystania z konsultacji internisty, pediatry lub lekarza rodzinnego w CMP Gocław.

 

Dla Pacjentów, którzy do 15 lutego 2020r. złożą deklarację POZ w Przychodni CMP Gocław, przygotowaliśmy prezent (do wyboru):

  • bezpłatna konsultacja kardiologiczna z EKG (dorośli)
  • bezpłatna konsultacja alergologa dziecięcego.

 

Opieka kardiologiczna w CMP Gocław jest świadczona we współpracy ze specjalistami z przychodni Kardiosystem, którzy znani są ze swojego profesjonalnego podejścia do Pacjenta.

Specjalista alergologii dziecięcej w CMP Gocław jest natomiast lekarzem, który ma wspaniałe podejście do dzieci i nie bagatelizuje żadnych objawów.


Ponad to w Przychodni CMP Gocław możecie Państwo wykonać badania laboratoryjne w ramach NFZ.

Składając deklarację wyboru lekarza pierwszego kontaktu w CMP Gocław mogą Państwo korzystać z usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej również w przychodniach: CMP Ochota, CMP Wola, CMP Chmielna, CMP Mariańska, CMP Białołęka, CMP Żoliborz, CMP Piaseczno, CMP Piaseczno – Pawia, CMP Józefosław, CMP Łomianki.

Zapraszamy do korzystania z pozostałych usług CMP kontynuując leczenie w sieci trzynastu oddziałów Centrum Medycznego CMP.

Serdecznie zachęcamy Państwa do złożenia deklaracji POZ w Przychodni CMP Gocław. Niech CMP Gocław stanie się Waszą przychodnią!


Przyjdź do oddziału CMP Gocław, złóż deklarację POZ i odbierz Voucher na bezpłatne konsultacje!


Czas promocji oraz liczba bezpłatnych konsultacji są ograniczone – szczegóły w Regulaminie.

-->