Nowi lekarze – ginekolog, ortopeda, alergolog, pediatra w Centrum Medycznym CMP

Nowi lekarze – ginekolog, ortopeda, alergolog, pediatra w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Pacjenci,
Jednym z postanowień noworocznym Centrum Medycznego CMP jest utrzymanie i ciągłe usprawnianie możliwości umawiania wizyt z dnia na dzień. Chcemy, aby hasło Dziś potrzeba – dziś wizyta, nie było jedynie sloganem a rzeczywistą możliwością, dlatego ciągle poszerzamy grono specjalistów CMP.
Do Zespołu Lekarzy CMP dołączyli kolejni specjaliści: ginekolog, ortopeda, pediatra, alergolog, chirurg oraz specjaliści z zakresu medycyny rodzinnej i medycyny pracy.


CMP Ochota

lek. Ewa Łubieńska – medycyna rodzinna
Pani Doktor jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. J. Bogdanowicza i Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego. Pani Doktor ukończyła kursy doskonalące z zakresu spirometrii, wczesnego wykrywania nowotworów skóry, podstaw okulistyki oraz opieki nad noworodkiem i niemowlęciem. Uczestniczyła w licznych konferencjach poświęconych medycynie rodzinnej, internie, pediatrii, geriatrii i onkologii.


CMP Ursynów

lek. Alina Sławska – medycyna pracy
Pani Doktor ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych i wojskowej medycyny morskiej.
Odbyła staż w Zespole Opieki Zdrowotnej – Warszawa Śródmieście, po którym rozpoczęła pracę na IV Oddziale Chorób Wewnętrznych w Centralnym Szpitalu MSW w Warszawie.
Pani Doktor posiada uprawnienia do przeprowadzania badań lekarskich z zakresu medycyny morskiej, medycyny podróży, medycyny tropikalnej, kierowania samochodem służbowym.

lek. Marek Żarczyński – ortopeda
Pan Doktor jest Absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Od prawie 30 lat jest związany z Mazowieckim Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie. Pracował na oddziałach: urazów rdzenia kręgowego, ortopedycznym, septycznym.
Zakres usług to m.in.: blokada stawu barkowego, blokada stawu kolanowego, punkcja okołostawowa, punkcja stawu łokciowego.


CMP Gocław

lek. Emilia Wardaszko-Zygmanowska – medycyna rodzina, medycyna pracy
Pani Doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie a w ramach medycyny pracy ma uprawnienia do wykonywania badań lekarskich osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami oraz do badań profilaktycznych pracowników narażonych na promieniowanie jonizujące. Pani Doktor ma również ukończony kurs medycyny podróży.
W ramach medycyny rodzinnej lek. Emilia Wardaszko-Zygmanowska przyjmuje dorosłych i dzieci od 3 roku życia.

lek. Magdalena Błońska – pediatra, alergolog
Pani Doktor ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, a praktykę zdobywała w Szpitalu Dziecięcym.
Pani Doktor w ramach konsultacji alergologicznej będzie przyjmowała zarówno dzieci, jak i dorosłych, wykonuje także testy skórne, płatkowe i odczula.


CMP Żoliborz

lek. Dominika Puchta – ginekolog
Pani Doktor ukończyła Warszawski Uniwersytet Medycznego i specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Konsultacje lekarskie będzie prowadziła także w języki angielskim, przyjmuje tylko dorosłe pacjentki.


CMP Białołęka

lek. Jolanta Pogorzelska – Rodak – medycyna pracy
Pani doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie i ma uprawnienia do wykonywania badań lekarskich kierowcom oraz do badań profilaktycznych pracowników narażonych na promieniowanie jonizujące. Konsultuje także w języku angielskim.


CMP Piaseczno

lek. Kamil Stępkowski – chirurg naczyniowy
Pan Doktor ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny i pracuje także w Centralnym Szpitalu Klinicznym UCK WUM w Warszawie.
Oprócz konsultacji chirurga naczyniowego, Pan Doktor wykonuje m.in.: USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych, USG doppler tętnic kończyny dolnej, skleroterapię żylaków odbytu.


 

Zapisy oraz szczegółowe informacje: Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 oraz w Portalu Pacjenta.

-->