Opinie – operacje zaćmy ocenione przez Pacjentów w Centrum Medycznym CMP

Opinie – operacje zaćmy ocenione przez Pacjentów w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Pacjenci,
W Centrum Medycznym CMP Piaseczno operacje zaćmy wykonywane są coraz częściej – większa liczba Pacjentów decyduje się na poprawę swojego codziennego komfortu i lepsze widzenie z CMP. Pacjenci po operacjach zaćmy w Przychodni CMP Piaseczno chętnie przekazują nam swoje opinie a są to opinie pochlebne, wskazujące na wysoki profesjonalizm Zespołu Medycznego CMP.  Serdecznie dziękujemy za zaufanie!


„Szanowni Państwo, pragnę z całego serca podziękować całemu zespołowi kliniki za niezwykle profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie operacji oka.
Jednak szczególnie zachwycona jestem pracą Pań pielęgniarek i słowa uznania kieruję do nich, dziękując za życzliwość, opiekę i zaangażowanie, dzięki którym czułam się bezpiecznie i komfortowo.”
Pacjentka Halina


„Opieka w trakcie przygotowania do zabiegu, samego zabiegu oraz po była fantastyczna. Na każdym etapie czułam się zaopiekowana kompletnie, przede wszystkim przez p. Agnieszkę Karolewską, która przez wszystkie przygotowania do zabiegu przeprowadziła mnie za rękę. Wszystkie badania i konsultacje odbywały się w umówionym terminie, bez zbędnego oczekiwania. W dniu zabiegów przez wstępne przygotowania przeprowadziły mnie fachowe i uśmiechnięte pielęgniarki, które dodatkowo postarały się rozładować napięcie związane z zabiegiem.
Obydwa zabiegi odbyły się w niezwykle przyjaznej atmosferze ze strony operującej jak i anestezjolożki, a także pielęgniarek. Żadnych złych wrażeń, bólu czy strachu.
Wizyty kontrolne o czasie i w miłej atmosferze.
Nic dodać, nic ująć! Poleciłam już ten zgrany i sympatyczny zespół kolejnym przyszłym pacjentom. Dziękuję!”
Pacjentka Daria


„Dnia 19.11.2019 miałam wykonany zabieg operacyjny polegający na usunięciu zaćmy i wszczepieniu sztucznej soczewki w CMP Piaseczno, ul. Puławska 49.
Jestem bardzo zadowolona ze wspaniałej, miłej i profesjonalnej opieki lekarsko – pielęgniarskiej. Osoba koordynująca jest w stałym kontakcie z pacjentem od początku do ostatniej wizyty kontrolnej.
Przygotowanie do zabiegu i sam zabieg wykonane są w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, co najważniejsze zupełnie bez bólowo. Bardzo dokładnie udzielane są informacje, wszelkich wskazań i przeciwwskazań dotyczących w/w zabiegu.
Na usunięcie zaćmy w drugim oku na pewno zgłoszę się do CMP. Będę polecać wszystkim znajomym w/w przychodnię.”
Zadowolona Pacjentka


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą operacji zaćmy www.zacma.cmp.med.pl

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem:

OPIEKUN PACJENTA OKULISTYCZNEGO
Agnieszka Karolewska
tel. 690 160 736

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50