Podsumowanie 2019 roku z Centrum Medycznym CMP

Podsumowanie 2019 roku z Centrum Medycznym CMP

Szanowni Pacjenci,
Wkroczyliśmy w kolejny rok, ale w CMP priorytety się nie zmieniają – dbałość o jakość usług jest dla nas kluczowa. Zależy nam na zadowoleniu Pacjentów i będziemy kontynuować działania związane z realizacja usług z dnia na dzień – Dziś potrzeba, dziś wizyta!

Rozpoczął się wyjątkowy czas – lata 20-ste XXI wieku i czeka nas mnóstwo nowych wyzwań oraz wysokich oczekiwań. Nie możemy jednak tak po prostu zostawić minionego roku 2019 za plecami… Był to dla Centrum Medycznego CMP rok pełen nowości, radości oraz uznania z rąk Pacjentów.

Przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie minionego roku – zapraszamy na krótką, sentymentalną wycieczkę w przeszłość z Centrum Medycznym CMP.


OTWARCIE DWÓCH NOWYCH ODDZIAŁÓW CENTRUM MEDYCZNEGO CMP
W styczniu i wrześniu odbyło się otwarcie nowych oddziałów CMP. Do dyspozycji pacjentów oddane zostały: Przychodnia CMP Łomianki i Przychodnia CMP Gocław.


NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z WIELOMA SPECJALISTAMI
Centrum Medyczne CMP nawiązało współpracę z wieloma nowymi specjalistami, dzięki którym mogliśmy rozszerzyć ofertę CMP oraz udostępnić jeszcze szybsze umawianie wizyt.


ROZWÓJ PORADNI MEDYCYNY PODRÓŻY W PRZYCHODNI CMP MARIAŃSKA
Medycyna Podróży jest niezwykle ważna w planowaniu egzotycznych wakacji. Wielu Pacjentów skorzystało z naszych usług i wybrało się na bezpieczny wypoczynek.


INIEKCJE Z KWASU HIALURONOWEGO JAKO NOWE USŁUGI ORTOPEDYCZNE W CMP
Wprowadziliśmy do oferty CMP iniekcje z kwasu hialuronowego, które pomagają w prawidłowym działaniu stawów.


CORAZ WIĘKSZA POPULARNOŚĆ SZKOŁY RODZENIA CENTRUM MEDYCZNEGO CMP
Grafiki Szkoły Rodzenia CMP coraz szybciej się zapełniają. Wiele kobiet w ciąży chętnie korzysta ze szkoły rodzenia, aby dobrze przygotować się do porodu.


ZAKUP NOWEGO SPRZĘTU OKULISTYCZNEGO – ULTRASONOGRAF OKULISTYCZNY W CMP
Dzięki ultrasonografowi okulistycznemu rozszerzyliśmy naszą ofertę o USG oka. Jest to badanie nieinwazyjne a pomaga rozwiać wątpliwości przy niepokojących objawach u pacjenta.


CO PIĄTY MIESZKANIEC WARSZAWY KORZYSTA Z OFERTY CMP
Badanie ankietowe przeprowadzone przez Instytut Badawczy IPC wykazało, że co piąty mieszkaniec Warszawy korzysta z przychodni Centrum Medycznego CMP, a co trzeci zna markę CMP.


INIEKCJE DOSZKLISTKOWE W PRZYCHODNI CENTRUM MEDYCZNEGO CMP
Pierwsze zabiegi iniekcji doszklistkowych w CMP zostały przeprowadzone w przychodni CMP Piaseczno. Zastrzyki te stosuje się w chorobach siatkówki oka.


OPERACJE ZAĆMY W CMP
Operacje zaćmy wykonywane są w Centrum Medycznym CMP od ponad 5 lat. Otrzymaliśmy dziesiątki pozytywnych opinii od Pacjentów po zabiegach w CMP. Serdecznie dziękujemy za wszystkie te słowa – zadowolenie Pacjentów jest dla nas bardzo ważne.


CMP WSPIERA MŁODE TALENTY
CMP to nie tylko medycyna i zdrowie pacjentów. Angażujemy się także w projekty dobroczynne. W 2019r. wspieraliśmy Młode Talenty z Zespołu Harfowego Wiktorska Harp Open.


PACJENCI OCENIAJĄ KONSULTACJE LEKARSKIE W CMP NA 5
92,5% pacjentów oceniło konsultacje lekarskie w Centrum Medycznym CMP na 5. Wynik jest podsumowaniem ocen przyznanych, przez pacjentów po odbytych konsultacjach lekarskich, za pośrednictwem Portalu Pacjenta. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!


ROZBUDOWA PRZYCHODNI CMP URSYNÓW
CMP nie tylko otwiera kolejne lokalizacje, ale także dba o rozwój tych już istniejących. W 2019r. Przychodnia CMP Ursynów powiększyła się dwukrotnie. Mamy nadzieję, że zwiększy to komfort pacjentów i pozwoli na jeszcze szybsze umawianie wizyt.


EKSPERCI Z CMP W MEDIACH
Specjaliści współpracujący z CMP często udzielają porad eksperckich w mediach. W ostatnim czasie na łamach czasopism pojawiła się wypowiedź fizjoterapeuty a także artykuł chirurga onkologa.


HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 – I miejsce w powiecie piaseczyńskim
I miejsce w kategorii Przychodnia Roku i Lekarz Rodzinny Roku w powiecie piaseczyńskim należą do CMP. Centrum Medyczne CMP zostało nagrodzone jako przychodnia a lek. Adam Deres, na co dzień pracujący w CMP, otrzymał tytuł Lekarza Rodzinnego Roku. To naprawdę ogromne wyróżnienie dla całego Zespołu CMP- nie ma nic lepszego niż uznanie pacjentów.


Serdeczne dziękujemy, że byliście Państwo z nami w ubiegłym roku i mamy nadzieję, że zostaniecie Państwo z nami na co najmniej kolejny rok.
Mamy także nadzieję, że rok 2020 będzie równie udany jak ten miniony a zadowolenie Pacjentów z oferty Centrum Medycznego CMP będzie ciągle rosło.
Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły Państwa spotkać podczas remontów czy innych prac modernizacyjnych. Robimy to dla Was – zmieniamy się dla Was!

-->