Opinie – Pacjenci oceniają operacje zaćmy wykonane w Centrum Medycznym CMP

Opinie – Pacjenci oceniają operacje zaćmy wykonane w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Pacjenci,
Prezentujemy kolejne opinie pacjentów, którzy zdecydowali się na operację zaćmy w Centrum Medycznym CMP.

Pacjenci oceniają, że operacje zaćmy wykonane w CMP to zabiegi profesjonalne, wskazują na delikatności i troskę jaką otoczył ich personel medyczny. Podkreślają także, że poziom opieki zarówno przed jak i po zabiegu jest bardzo dobry.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.


„W dniu 19.11.2019 miałem wykonany zabieg operacyjnego usunięcia zaćmy prawego oka ze wszczepem sztucznej soczewki przy astygmatyzmie.
Uważam, że zabieg został przeprowadzony w sposób profesjonalny. Personel medyczny wykazał dużą troskę o mnie jako pacjenta zarówno przed zabiegiem, w czasie zabiegu i po operacji.
Ze względu na mój wiek 73 lata oraz z tym związaną nieporadność, personel w bardzo dyskretny sposób pomógł mi przygotować się do zabiegu. Cenię ich delikatność.
Natomiast zespół lekarzy stworzył atmosferę spokoju i bezpieczeństwa, że przy moim podwyższonym ciśnieniu czułem się bardzo dobrze zaopiekowany i w pełnym komforcie przygotowałem się do operacji.
Nie jestem fachowcem z zakresu medycyny okulistycznej, ale uważam, że aparatura, urządzenia oraz wiedza i doświadczenie personelu medycznego i operacyjnego są na bardzo wysokim poziomie. Bardzo wszystkim dziękuję.”
Pacjent Janusz


„W wieku 95 lat podjąłem trudną decyzję o usunięciu zaćmy z lewego oka.
Pomimo obaw nie żałuję jej. Widzę dużo lepiej jak przed zabiegiem. W niedługim czasie podejmę decyzję o oku prawym. Opieka przed jaki i po operacji jest bardzo dobra. Dzięki takiej opiece stres znika i wszystko jest bez zarzutu, na wysokim poziomie medycznym.”
Zadowolony Pacjent


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą operacji zaćmy www.zacma.cmp.med.pl

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem:

OPIEKUN PACJENTA OKULISTYCZNEGO
Agnieszka Karolewska
tel. 690 160 736

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50

 

-->