Centrum Medyczne CMP wspiera – Wiktorska Harp Open

Centrum Medyczne CMP wspiera – Wiktorska Harp Open

W piątek 13.12.2019 r. w Digital Knowledge Village odbyło się Spotkanie Wigilijne Pracowników i Współpracowników CMP.


Było to niezwykły wieczór! Nie tylko udało się nam spotkać w tak licznym gronie by wspólnie świętować, ale także mogliśmy zrobić coś dobrego!
Atrakcją wieczoru był występ zespołu harfowego Wiktorska Harp Open, który objęty jest patronatem Stowarzyszenia Harfa Dzieciom. Stowarzyszenie zbiera pieniądze na wyjazd Zespołu do Cardiff na międzynarodowy konkurs harfowy. Jest to ogromne wyróżnienie dla Polski, ponieważ pierwszy raz od czasu istnienia konkursu polski zespół harfowy zakwalifikował się do udziału w nim.

CMP wspiera młode talenty i dołożyło swoją cegiełkę by zapełnić choć trochę ogromy wór potrzeb finansowych Stowarzyszenia.
Podczas spotkania goście mogli porozmawiać na temat dofinansowania wyjazdu dzieci i jednocześnie wesprzeć Stowarzyszenie kupując wyjątkowe prezenty dla swoich bliskich. W imieniu Wiktorska Harp Open serdecznie dziękujemy za wsparcie!


Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, za uśmiech i dobrą energię, którą czuliśmy podczas tego spotkania. Dziękujemy również ALAB Laboratoria za zaangażowanie w wydarzenie.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 


 

 

 

-->