Zmieniamy się dla Was – rozbudowa Przychodni CMP Ursynów

Zmieniamy się dla Was – rozbudowa Przychodni CMP Ursynów

Szanowni Państwo,
Z początkiem października rozpoczęliśmy rozbudowę i modernizację Oddziału CMP Ursynów działającego od 2011 roku.

Powiększyliśmy Nasz Oddział w celu polepszenia warunków leczenia rosnącej grupy pacjentów. Zmiany czekają całą Przychodnię a remont podzielony jest na dwa etapy. Właśnie zakończył się pierwszy etap związany z budową nowej części, w której do tej pory znajdowała się szkoła językowa. Całość powierzchni użytkowej zwiększyła się o blisko 270 m2, gdzie powstało 8 gabinetów, w tym 6 gabinetów lekarskich, punkt pobrań oraz gabinet zabiegowy. Przygotowaliśmy także przestronny pokój socjalny oraz oddzielną szatnie dla Zespołu. Część ta została już oddana do użytku, dzięki czemu obecnie pracujący Zespół mógł się do niej przenieść. W związku z powyższym praca Oddziału nie zostanie zakłócona.

Następnie rozpocznie się drugi etap – remont dotychczas działającej części. Odnowione zostaną wszystkie gabinety oraz zmodernizujemy rejestrację pacjentów. Oddana zostanie także nowa część „Dzieci Zdrowych”.

Zakończenie wszystkich prac remontowych przewidziane jest na przełom stycznia – lutego 2020 roku. Cała powierzchnia Oddziału będzie wynosić 500 m2 z 14 gabinetami lekarskimi, punktem szczepień dzieci oraz gabinetem zabiegowym.

 

Zakres usług CMP Ursynów

 

 

 

-->