Opinie – operacje zaćmy w Centrum Medycznym CMP

Opinie – operacje zaćmy w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Pacjenci,
Otrzymaliśmy od Państwa kolejne opinie dotyczące operacji zaćmy przeprowadzonych w Centrum Medycznym CMP. Serdecznie dziękujemy za zaufanie! Jest nam niezmiernie miło czytać wszystkie te słowa.
Jednocześnie przypominamy, że operacje zaćmy wykonywane są od pięciu lat w Przychodni CMP Piaseczno z wykorzystaniem soczewek najnowszej generacji. A przez cały proces przygotowania do zabiegu przeprowadzi Państwa Opiekun Pacjenta Okulistycznego.

Poniżej przedstawiamy opinie, które otrzymaliśmy od Pacjentów po operacji zaćmy w CMP.


„Kolejna wizyta w CMP Piaseczno związana tym razem z zabiegiem uśnięcia zaćmy z lewego oka. Bardzo dobra organizacja badań przed zabiegiem. Bardzo dobry kontakt z Panią Agnieszką – opiekunką pacjentów z zaćmą. Przemiła osoba, dająca wiele dobrych rad, podtrzymująca na duchu, jednym słowem same plusy. Zabieg bez komplikacji, dobra opieka anestezjologiczna. Po zabiegu krótki odpoczynek, kilka uwag na temat zachowania po zabiegu i do domu. W następnym dniu zdjęcia opatrunku, kontrola – na szczęście wszystko w porządku. Kolejna wizyta osiem dni po zabiegu. Obie wizyty wliczone w koszty operacji. Dodatkowo bonus: dwa vouchery do wykorzystania w ciągu 90 dni: dla mnie lub dla kogoś z rodziny – szkoda, że tylko powyżej 50 roku życia, w dzisiejszych czasach coraz młodsi mają kłopot ze wzrokiem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób byli zaangażowani w wykonanie tego zabiegu.”
Zadowolony Pacjent


„Na ręce Pani Agnieszki składam podziękowanie lekarzom i pielęgniarkom za miłą i profesjonalną opiekę związaną z operacją zaćmy. Życzę powodzenia w pracy i życiu osobistym pracownikom CMP.”
Pacjentka – Krystyna


„Prowadzenie pacjenta od momentu zgłoszenia się ze skierowaniem na zabieg jest bardzo precyzyjnie zaplanowane. Opiekunka pacjenta, pani Agnieszka Karolewska świetnie wypełnia swoją rolę. Była ze mną w stałym kontakcie telefonicznym, wszystko wyjaśniała w dostępny sposób. Starała się, aby sam zabieg przebiegał bezstresowo. Czułam się bezpiecznie. Kiedy stan mojego oka wydał mi się niepokojący, natychmiast zorganizowała wizytę lekarską i była cały czas do dyspozycji.
Oceniam opiekę okołooperacyjną bardzo dobrze, na co składa się profesjonalizm, świetny kontakt z pacjentem w podeszłym wieku i pełna dyspozycyjność.”
Pacjentka – Barbara


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą operacji zaćmy www.zacma.cmp.med.pl

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem:

OPIEKUN PACJENTA OKULISTYCZNEGO
Agnieszka Karolewska
tel. 690 160 736

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50

-->