Operacje zaćmy w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Operacje zaćmy w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Od pięciu lat w Centrum Medycznym CMP wykonujemy operacje usunięcia zaćmy. W naszej klinice kładziemy duży nacisk na profilaktykę i wczesne rozpoznanie zaćmy. Stąd możliwość wykonania bezpłatnych badań w tym kierunku (dla osób powyżej 65 roku życia).


Zabiegi usunięcia zaćmy wykonywane są przez lek. Justynę Badowską – specjalistę chorób oczu.
Operacje zdjęcia zaćmy polegają na usunięciu zmętniałej soczewki, a następnie wszczepieniu implantu wewnątrzgałkowego. Wszczepiamy soczewki największego na świecie producenta zaawansowanych soczewek wewnątrzgałkowych, stosowanych w leczeniu zaćmy, które dodatkowo korygują wady wzroku. W naszej ofercie jest również możliwość korekcyjnej wymiany soczewki.


Zabiegi usunięcia zaćmy w Centrum Medycznym CMP realizowane są w trybie chirurgii jednego dnia, to oznacza, że Pacjent spędza w naszej klinice zaledwie kilka godzin: przygotowanie, zabieg i odpoczynek po zabiegu. Podczas operacji (nad jej przebiegiem i dla komfortu Pacjenta) cały czas czuwa lekarz anestezjolog.
Wszystkie niezbędne badania Pacjent może kompleksowo wykonać w Centrum Medycznym CMP a czas oczekiwania na zabieg to od 2 do 4 tygodni. Przez cały proces przeprowadzi Pacjenta Opiekun Pacjenta Okulistycznego.

Zapraszamy na naszą nową stronę poświęconą operacjom zaćmy:  www.zacma.cmp.med.pl

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem:
OPIEKUN PACJENTA OKULISTYCZNEGO
Agnieszka Karolewska
tel. 690 160 736
e-mail: agnieszka.karolewska@cmp.med.pl

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50

-->