Skip to main content
A- A A+

Nowi lekarze – ginekolog, kardiolog, pediatra, alergolog, diagnosta obrazowy w przychodniach Centrum Medycznego CMP

8 listopada, 2019

Szanowni Pacjenci,
Zespół specjalistów Centrum Medycznego CMP cały czas się powiększa. Robimy to dla Was Drodzy Pacjenci, aby czas oczekiwania na wizyty był coraz krótszy a zadowolenie z dostępności do szerokiego zakresu usług ciągle rosło. Serdecznie zapraszamy do korzystania z konsultacji u nowych specjalistów z zakresu ginekologii, kardiologii, alergologii, pediatrii i diagnostyki obrazowej.


CMP Wola

Pani Doktor jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi. Obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy Pl. Starynkiewicza. Bierze udział w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych rozwijających umiejętności i wiedzę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników PTGiP. W kręgu jej zainteresowań znajduje się diagnostyka i leczenie niepłodności. Podczas procesu leczenia bardzo ważne jest dla niej indywidualne i holistyczne podejście do pacjentek i ich problemów zdrowotnych.
Przyjmuje pacjentki od 16 r.ż. Zaprasza także kobiety z problemami w okresie okołomenopauzalnym i panie potrzebujące pomocy w doborze bezpiecznej antykoncepcji.
Zakres świadczonych usług to m.in.: konsultacja ginekologiczno-położnicza, konsultacja ginekologa dziecięcego, cytologia, USG ciąży, USG transwaginalne.


CMP Piaseczno

Pan Doktor ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, specjalizuje się w problematyce zaburzeń rytmu serca, niewydolności serca oraz opieki nad pacjentami ze wszczepionymi urządzeniami do elektroterapii serca.
Zakres usług to m.in.: konsultacja kardiologiczna, echo serca.


CMP Żoliborz

Pani Doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci na ul. M. Kopernika. Przyjmuje dzieci bez ograniczeń wiekowych oraz osoby dorosłe. Zakres usług to m.in.: konsultacja alergologiczna, konsultacja alergologiczna dziecięca, odczulanie, testy alergologiczne skórne.


CMP Gocław

Pani Doktor ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Przyjmuje dzieci od noworodka, zarówno chore, jak i zdrowe. Zakres usług to m.in.: konsultacja pediatryczna, bilans zdrowia 2-latków, bilans zdrowia 4-latków.


CMP Ursynów

Pan Doktor jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, przyjmuje pacjentów od 12 r.ż. Zakres usług to m.in.: USG tętnic szyjnych, USG jamy brzusznej i układu moczowego, USG stawów kolanowych, USG sutków, USG tarczycy.

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje: Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 oraz w Portalu Pacjenta.


alergolog dziecięcy, alergolog dziecięcy warszawa, alergolog warszawa, alergolog żoliborz, bilans gocław, bilans warszawa, cytologia wola, dobry alergolog warszawa, dobry ginekolog warszawa, dobry kardiolog piaseczno, dobry pediatra gocław, dobry pediatra warszawa, echo serca piaseczno, ginekolog warszawa, ginekolog wola, kardiolog piaseczno, pediatra gocław, pediatra warszawa, usg sutków ursynów, usg sutków warszawa, usg tarczycy warszawa, ust tarczycy ursynów

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach