Nowi lekarze – ginekolog, kardiolog, pediatra, alergolog, diagnosta obrazowy w przychodniach Centrum Medycznego CMP

Nowi lekarze – ginekolog, kardiolog, pediatra, alergolog, diagnosta obrazowy w przychodniach Centrum Medycznego CMP

Szanowni Pacjenci,
Zespół specjalistów Centrum Medycznego CMP cały czas się powiększa. Robimy to dla Was Drodzy Pacjenci, aby czas oczekiwania na wizyty był coraz krótszy a zadowolenie z dostępności do szerokiego zakresu usług ciągle rosło. Serdecznie zapraszamy do korzystania z konsultacji u nowych specjalistów z zakresu ginekologii, kardiologii, alergologii, pediatrii i diagnostyki obrazowej.


CMP Wola

Pani Doktor jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi. Obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy Pl. Starynkiewicza. Bierze udział w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych rozwijających umiejętności i wiedzę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników PTGiP. W kręgu jej zainteresowań znajduje się diagnostyka i leczenie niepłodności. Podczas procesu leczenia bardzo ważne jest dla niej indywidualne i holistyczne podejście do pacjentek i ich problemów zdrowotnych.
Przyjmuje pacjentki od 16 r.ż. Zaprasza także kobiety z problemami w okresie okołomenopauzalnym i panie potrzebujące pomocy w doborze bezpiecznej antykoncepcji.
Zakres świadczonych usług to m.in.: konsultacja ginekologiczno-położnicza, konsultacja ginekologa dziecięcego, cytologia, USG ciąży, USG transwaginalne.


CMP Piaseczno

Pan Doktor ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, specjalizuje się w problematyce zaburzeń rytmu serca, niewydolności serca oraz opieki nad pacjentami ze wszczepionymi urządzeniami do elektroterapii serca.
Zakres usług to m.in.: konsultacja kardiologiczna, echo serca.


CMP Żoliborz

Pani Doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci na ul. M. Kopernika. Przyjmuje dzieci bez ograniczeń wiekowych oraz osoby dorosłe. Zakres usług to m.in.: konsultacja alergologiczna, konsultacja alergologiczna dziecięca, odczulanie, testy alergologiczne skórne.


CMP Gocław

Pani Doktor ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Przyjmuje dzieci od noworodka, zarówno chore, jak i zdrowe. Zakres usług to m.in.: konsultacja pediatryczna, bilans zdrowia 2-latków, bilans zdrowia 4-latków.


CMP Ursynów

Pan Doktor jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, przyjmuje pacjentów od 12 r.ż. Zakres usług to m.in.: USG tętnic szyjnych, USG jamy brzusznej i układu moczowego, USG stawów kolanowych, USG sutków, USG tarczycy.

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje: Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 oraz w Portalu Pacjenta.