Bezpłatna szkoła rodzenia w Centrum Medycznym CMP – edukacja i pomoc dla kobiet w ciąży

Bezpłatna szkoła rodzenia w Centrum Medycznym CMP – edukacja i pomoc dla kobiet w ciąży

Przychodnie Centrum Medycznego CMP zapraszają do szkoły rodzenia wszystkie panie od 25. tygodnia ciąży. Oferujemy fachową wiedzę, przekazywaną przez profesjonalny personel medyczny, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz przygotowanie do nowych zadań związanych z opieką nad dzieckiem. Zajęcia są bezpłatne.

Misją Centrum Medycznego CMP jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, w tym także opieka nad kobietami w ciąży i ich dziećmi.
Zapewniamy to w naszych poradniach ginekologiczno-położniczych, a także w Szkole Rodzenia. Zajęcia to doskonały sposób na bezpośrednią komunikację z przyszłym rodzicami, którzy mają potrzebę zdobywania wiedzy, rozwijania się i doskonalenia swoich umiejętności, a także okazja do zacieśniania więzi między partnerami i ich dziećmi.
To wszystko zapewniamy podczas kursów odbywających się co miesiąc w naszych przychodniach oraz w placówkach współpracujących z nami w tym zakresie.


Szkoła Rodzenia Centrum Medycznego CMP działa od 2014 roku i skorzystało z niej już ponad 7600 kobiet, które podczas zajęć ze specjalistami otrzymały edukację i pomoc.
Centrum Medyczne CMP posiada 13 przychodni, działających w najważniejszych dzielnicach Warszawy oraz w okolicy. Blisko pacjentów i w życzliwej atmosferze – to dewiza, którą kierują się przychodnie Centrum Medycznego CMP, firmy rodzinnej i profesjonalnej. Przychodnie, które oferują usługi całym rodzinom i pracownikom, znajdują się w dogodnych lokalizacjach, blisko węzłów komunikacyjnych.
Szkoła rodzenia organizowana jest w tych przychodniach lub w ich bliskim sąsiedztwie, dlatego panie korzystające z poradni w przychodniach Centrum Medycznego CMP nie mają problemu z dotarciem na zajęcia.


Kursy odbywają się w  Przychodni CMP Piaseczno, Przychodni CMP Żoliborz, Przychodni CMP Białołęka oraz w placówkach współpracujących, zlokalizowanych w pozostałych dzielnicach stolicy – na Ursynowie, Mokotowie, Ursusie, Targówku, na Bielanach, w Śródmieściu i w  Wilanowie.
Realizujemy miejski program finansowany przez samorząd Warszawy, przeznaczony dla mieszkanek stolicy, ale w bezpłatnych zajęciach mogą uczestniczyć także panie, które nie są zameldowane w Warszawie, dla nich zajęcia finansuje Centrum Medyczne CMP. Zależy nam na edukacji przyszłych mam, dlatego z naszej szkoły rodzenia mogą korzystać wszystkie panie, także te, nie spełniające warunków programu miejskiego. Zapraszamy wszystkie mieszkanki stolicy oraz okolic.


Każda z pań z pewnością znajdzie dogodny dla siebie termin, gdyż każdego miesiąca zaczyna się 19 nowych kursów. Uczestniczy w nich około 160 nowych kursantek.
Zajęcia szkoły rodzenia to minimum 76 spotkań każdego miesiąca, które odbywają się przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach przed – jak i popołudniowych. Każda uczestniczka może przyjść sama lub z osobą towarzyszącą.
Program szkoły obejmuje cykl 4 lub 5 spotkań, każde po 2,5 – 3 godziny. Tematyka zajęć dotyczy porodu, połogu, opieki nad noworodkiem, karmienia piersią. Elementem zajęć są spotkania z ekspertami.


Zapewniamy fachową wiedzę, merytoryczny program i wsparcie na każdym etapie przygotowania do porodu.
Zapisy przyjmujemy przez stronę internetową www.szkolarodzenia.cmp.med.pl lub telefonicznie pod numerem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50.

-->