Nowi lekarze – chirurg, fizjoterapeuta, diagnosta obrazowy w przychodniach Centrum Medycznego CMP

Nowi lekarze – chirurg, fizjoterapeuta, diagnosta obrazowy w przychodniach Centrum Medycznego CMP

Szanowni Pacjenci,
z przyjemnością informujemy, że nowi lekarze dołączyli do zespołu specjalistów w Przychodniach Centrum Medycznego CMP, zwiększając dostępność do usług chirurga, fizjoterapeuty oraz diagnosty obrazowego.


CMP Ochota

Pan Doktor jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest w trakcie specjalizacji z Radiologii w Centralnym Szpitalu Kliniczny UCK WUM na Banacha. Przyjmuje pacjentów od 18 r.ż.
Pan Doktor odbył kursy z zakresu ultrasonografii jamy brzusznej w kontekście chorób nowotworowych oraz ultrasonografii tarczycy. Posiada certyfikat umiejętności w zakresie ultrasonografii ogólnej wydany przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne.
Zakres świadczonych usług to m.in. USG tarczycy, USG prostaty przez powłoki, USG jamy brzusznej.


CMP Żoliborz

Pan Doktor jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, a aktualnie pracuje jako zastępca ordynatora oddziału chirurgii onkologicznej w Szpitalu św. Rodziny w Warszawie.
Zakres świadczonych usług: konsultacje chirurgiczne, konsultacje chirurgiczno-onkologiczne, konsultacje proktologiczne. Pan doktor Dariusz Król poza konsultacjami będzie wykonywał również zabiegi z zakresu chirurgii i proktologii.


CMP Piaseczno

Pan Szmigiel przyjmuje pacjentów od 14 roku życia, głównie pacjentów ortopedycznych.
Zakres usług to m.in. masaż częściowy, konsultacja rehabilitacyjna, konsultacja rehabilitanta dziecięcego, kinezyterapia, kinesiology taping- plastry.

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje: Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 oraz w Portalu Pacjenta.

-->