Nowi lekarze- stomatolog, pediatra w przychodniach Centrum Medycznego CMP

Nowi lekarze- stomatolog, pediatra w przychodniach Centrum Medycznego CMP

Szanowni Pacjenci,

odpowiadając na Państwa sugestie i potrzeby, z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z nowymi specjalistami: stomatologiem, stomatologiem dziecięcym oraz pediatrami, którzy przyjmować będą w przychodniach Centrum Medycznego CMP.


CMP Białołęka

Pani doktor jest Absolwentką Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego im. Danyła Hałyckiego i będzie przyjmowała dzieci bez ograniczeń wiekowych. Zakres świadczonych usług to m.in. przegląd stomatologiczny, wypełnienie zęba mlecznego, stałego, piaskowanie, skaling, fluoryzacja. Konsultacje mogą odbywać się w języku polskim oraz ukraińskim.


CMP Wola

Pani doktor jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i przyjmuje pacjentów od noworodka. Zakres świadczonych usług: konsultacje pediatryczne.

Pani doktor ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny a obecnie pracuje w Oddziale Chorób Płuc/ Centrum Leczenia Mukowiscydozy w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Pani doktor będzie przyjmowała na początku jako pediatra od noworodka, a w późniejszym czasie również jako pulmonolog dziecięcy. Zakres świadczonych usług: konsultacje pediatryczne.


CMP Ochota

Pani doktor ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny i przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu stomatologii. Zakres świadczonych usług to m.in. przegląd stomatologiczny, wypełnienie zęba mlecznego, stałego, piaskowanie, skaling, fluoryzacja.


Zapisy oraz szczegółowe informacje: Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50 oraz w Portalu Pacjenta.