Operacje zaćmy w Centrum Medycznym CMP

Operacje zaćmy w Centrum Medycznym CMP

Szanowni Pacjenci,

W związku z przeprowadzaniem operacji zaćmy w Centrum Medycznym CMP informujemy, że każda osoba zgłaszająca się na zabieg może liczyć na opiekę Opiekuna Pacjenta Zaćmowego. Ponad to zapewniamy krótki czas oczekiwania na zabieg i możliwość dofinansowania do zabiegu w ramach Fundacji CMP – Czy Mogę Pomóc?. Korzystamy tylko z soczewek najnowszej generacji a bezpieczeństwo przeprowadzonego zabiegu gwarantuje doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów. Zaufało nam wielu Pacjentów, a niektórzy z nich podzielili się z nami swoimi opiniami.

Poniżej przedstawiamy jedną z nich.


„Cztery tygodnie temu jechałem ul. Puławską w Piasecznie i dostrzegłem baner reklamujący operacje zaćmy oka. Zjechałem na wygodny parking przed CMP. Natychmiast skierowano mnie do osoby koordynującej przygotowanie operacji. Uzyskałem uprzejmą, rzeczową informację również w formie broszury opisującej logicznie krok po kroku cały proces.

Od początku matka nasza (z poważnym schorzeniem nóg) została profesjonalnie zaopiekowania przez Panią koordynator Agnieszkę, która przeprowadziła ją troskliwie przez wszystkie etapy przygotowań minimalizując liczbę wizyt do dwóch.

Nasza 96–letnia matka nazajutrz po operacji powiedziała cyt. „nie wiedziałam, że otoczenie jest takie piękne”. Dziękujemy! Dziękujemy szczególnie, że kilka lat wcześniej w znanym warszawskim ośrodku leczenia zaćmy nie udało nam się….

Pacjent – Zbigniew”


Serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do skorzystania z operacji zaćmy w Centrum Medycznym CMP.

 

OPIEKUN PACJENTA OKULISTYCZNEGO

Agnieszka Karolewska

tel. 690 160 736


 

-->