Plebiscyt Hipokrates Roku 2019 – Centrum Medyczne CMP

Plebiscyt Hipokrates Roku 2019 – Centrum Medyczne CMP

Szanowni Pacjenci,

Głosowanie w plebiscycie Hipokrates Roku 2019 dobiegło końca. W drugim etapie – wojewódzkim głosowaliście Państwo m.in. na lekarza rodzinnego Roku 2019 (dr Adam Deres) oraz Przychodnię Roku 2019 (Centrum Medyczne CMP).


Informowaliśmy Państwa o wynikach I etapu – powiatowego podczas którego zajęliśmy I miejsce w kategorii Lekarz Rodzinny Roku oraz przychodnia Roku. Z przyjemnością informujemy również o zakończonym etapie II – wojewódzkim.


Jesteśmy dumni, że marka CMP rozpoznawalna jest także w województwie mazowieckim. Ważny dla Państwa jest również lekarz rodzinny, na którego oddaliście głosy. Dr Adam Deres lekarz rodzinny zajął 8 z 27 miejsc tej kategorii. Na lekarza rodzinnego Roku głosowało 6579 osób, z czego na dr Adama Deresa 338 pacjentów.


Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie, zgłoszenie lekarzy CMP i przychodni Centrum Medycznego CMP do konkursu Hipokrates Mazowsza 2019.?‍?‍?‍??


Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 24 czerwca w Warszawie, Płocku, Siedlcach, Ostrołęce oraz w mazowieckich powiatach w tym w powiecie piaseczyńskim. Pacjenci mogli głosować na Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę Roku, Położną roku, a także na placówkę służby zdrowia w kategorii Przychodnia lub Gabinet Lekarski Roku.

Do udziału w konkursie zgłosiliście Państwo naszych specjalistów pracujących na co dzień w CMP ?‍⚕️:
1. Lek. Med. Adam Deres – Lekarz Rodziny, CMP Piaseczno ul. Puławska 49
2. Lek. med Joanna Morawiec – Lekarz Rodzinny, CMP Piaseczno ul. Puławska 49
3. Dr n. med. Arkadiusz Baran – Ginekolog CMP Ochota ul. Grójecka 132, CMP Chmielna ul. Chmielna 14.


Pierwszy etap głosowania zakończył się 22 lipca o godz. 21.00 (poniedziałek). Zwycięzcy w każdej kategorii zachowali zdobyte głosy i przeszli do drugiego etapu – wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpoczął się 24 lipca i trwał do 31 lipca do godz. 21.00


? Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się podczas uroczystej gali plebiscytu HIPOKRATES MAZOWSZA 2019, która odbędzie się w Warszawie. Już wkrótce fotorelacja z wydarzenia.

Zespół Centrum Medycznego CMP