Bezpłatne badania słuchu w Centrum Medycznym CMP oddział Warszawa – Centrum

Bezpłatne badania słuchu w Centrum Medycznym CMP oddział Warszawa – Centrum

Szanowni Pacjenci,

zapraszamy wszystkich zainteresowanych pacjentów Centrum Medycznego CMP do korzystania z usług firmy Audio-Med Aparaty Słuchowe.
W oddziale CMP Warszawa – Centrum przy ul. Mariańskiej 1 na Ip. znajduje się gabinet, w którym mogą Państwo skorzystać z badania słuchu pięć dni w tygodniu w godzinach porannych i popołudniowych.

Zapraszamy Państwa również do skorzystania z bezpłatnych badań słuchu, które odbędą się w dniach: 2.08, 16.08 i 30.08. Zapisy pod numerem telefonu: 509 959 356 oraz 22 225 55 77 lub osobiście w oddziale CMP Mariańska.

Audio-Med Aparaty Słuchowe to firma z ponad 20-letnimi tradycjami. Wysoko wykwalifikowany personel, specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i szeroki wybór najwyższej jakości aparatów słuchowych pozwalają sprostać największym wymaganiom protetyki słuchu.
Audio-Med to rodzinna, polska firma spełniająca surowe standardy nowoczesnych technologii medycznych w zakresie protezowania ubytku słuchu.
Prowadzonych jest siedem gabinetów na terenie Warszawy, gdzie bezpłatnie diagnozowane są patologie układu słuchowego.
W ofercie znajdują się Aparaty Słuchowe i Systemy Wspomagające Słyszenie wszystkich czołowych światowych producentów.

Firma realizuje refundacje NFZ na pomoce słuchowe.

Współpracują również z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie PCPR
oraz z Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej MOPS w pozyskiwaniu dodatkowych dopłat.
Audio – Med stale dba o najwyższą jakość kliniczną usług i wdraża najnowsze technologie by przywrócić komfort słyszenia pacjentom
w każdej sytuacji.

WWW.AUDIOMED.COM.PL

Zapraszamy
Zespół Centrum Medyczne CMP