Poradnia medycyny podróży w Centrum Medycznym CMP w oddziale Mariańska – Warszawa

Poradnia medycyny podróży w Centrum Medycznym CMP w oddziale Mariańska – Warszawa

Szanowni Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że w oddziale CMP Mariańska – Warszawa otworzyliśmy Poradnię Medycyny Podróży.

Jeżeli planujesz wyjazd do krajów gorącej strefy klimatycznej, wyjeżdżasz w rejony egzotyczne np. kraje Afryki, Azji? Skonsultuj się z lekarzem specjalistą poradni medycyny podróży. Zrealizuj plan profilaktyki w sposób wygodny i spokojny.

Pamiętaj! Podczas pobytów w tropiku wzrasta ryzyko zachorowania na szereg chorób i schorzeń.

W Poradni Medycyny Podróży specjalista doradzi jakie szczepienia należy wykonać: szczepienia obowiązkowe (wymagane Międzynarodowymi Przepisami Zdrowotnymi) lub zalecane, uwzględniając m.in. stan zdrowia, wiek, trasę i charakter podróży oraz sytuację epidemiologiczną w kraju docelowym oraz udzieli porady dotyczącej profilaktyki chorób zakaźnych

Ponadto lekarz medycyny podróży:

  • Pomoże skompletować Twoją apteczkę na wyjazd.
  • Doradzi jak uniknąć zakażeń pokarmowych oraz jak radzić sobie z upałami.
  • Udzieli niezbędnych informacji na temat profilaktyki choroby wysokościowej, żylnej choroby zakrzepowo – zatorowej, choroby lokomocyjnej oraz przygotowania do nurkowania rekreacyjnego.
  • Przekaże wskazówki, jak uchronić się przed oparzeniami słonecznymi, ukąszeniami owadów, w razie potrzeby zaproponuje profilaktykę przeciwmalaryczną.
  • Natomiast po powrocie z podróży, wdroży postępowanie diagnostyczne w przypadku niepokojących objawów związanych z wyjazdem.

Informacje przekazane podczas wizyty przez naszych certyfikowanych ekspertów będą zgodne z najaktualniejszą wiedzą oraz wytycznymi.

Na konsultację do specjalisty medycyny podróży warto zgłosić się na sześć-osiem tygodni przed wyjazdem.

Zapraszamy do kontaktu.
Centrum rezerwacji wizyt 22 737 50 50