Prowadzenie ciąży Warszawa – Centrum Medyczne CMP

Prowadzenie ciąży Warszawa – Centrum Medyczne CMP

prowadzenie ciąży warszawa, prowadzenie ciąży Piaseczno centrum medyczne cmp

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Pragniemy, by nasze dziecko otrzymało wszystko to, czego potrzeba mu do optymalnego rozwoju: opiekę, bezpieczeństwo oraz szereg niezbędnych składników odżywczych. Dbamy również o zdrowie naszego maleństwa. Dlatego tak ważnym etapem jest wybór lekarza, który podejmie się prowadzenia ciąży.

Prowadzenie ciąży w CMP Warszawa to bardzo ważny element opieki nad dzieckiem. Kobiety ciężarne muszą bowiem kontrolować stan swój i swojego dziecka minimum raz na miesiąc. Regularne badanie ginekologiczne oraz terminowo wykonywane USG praktycznie wyklucza ryzyko wystąpienia typowych ciążowych powikłań.

Prowadzenie ciąży w przychodniach CMP Warszawa polega na zgłaszaniu się na poszczególne wizyty, a w razie konieczności również badania. Pierwsza wizyta ma miejsce między 6 a 8 tygodniem ciąży. Kolejne, aż do 28 tygodnia odbywają się raz w miesiącu. Po 28 tygodniu lekarz może zalecić pacjentce częstsze konsultacje tj. raz na 2 tyg. Z kolei w okresie poprzedzającym poród, ciężarna powinna pokazywać się lekarzowi średnio raz na tydzień.

Zapraszamy do prowadzenia ciąży w oddziałach Centrum Medycznego CMP.

-->