Słowem wstępu

Na początku mojej przygody z CMP ogłosiłem manifest – rozwój albo upadek. I choć nie miałem doświadczenia biznesowego, to napędzała mnie pasja. Byłem początkowo jedynym człowiekiem, który wierzył, że będziemy się rozwijać i że sięgniemy gwiazd. Chciałem budować sieć przychodni. Wprawdzie pierwotne plany nie były aż tak śmiałe – ograniczały się bardziej do powiatu – to jednak tworzenie coraz to nowych i nowych miejsc było moim marzeniem.

We wrześniu obchodzimy 20 lecie działalności. Jubileuszowy rok jest dla nas czasem zmian w podejściu do rozwoju i odpowiedzią na pytania - po co istniejemy, dokąd dążymy, jacy chcemy być, jak mamy być postrzegani. Do zmian potrzebni są ludzie, dlatego też na każdym kroku podkreślamy ich wartość a hasło „CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI” wyznacza nam odpowiednią drogę.

Nasza historia

Grupa CMP to polska, rodzinna firma, która powstała w 2002 roku. Na początku działalności prowadziliśmy 4 gabinety, skupiając się na medycynie pracy. Nasza pierwsza przychodnia funkcjonowała pod szyldem „Centrum Medyczne Puławska” i mieściła się przy starej zajezdni trolejbusowej. 2008 rok okazał się dość przełomowym. W związku z zakupem dwóch nowych placówek (Chmielna i Białołęka), zmieniliśmy nazwę na „Centrum Medyczne CMP”. Kolejne lata były dla nas ciągłym rozwojem. Dziś tworzymy dynamicznie rozwijającą się sieć i świadczymy usługi z zakresu kompleksowej opieki zdrowotnej. Dbamy o zdrowie ponad 650 000 pacjentów. Obecnie pod swoimi skrzydłami posiadamy 19 oddziałów.

Gala 20-lecia

Gala jubileuszowa odbędzie się 17 września 2022 r.

Partnerzy wydarzenia

Partner srebny

gabosalab

Partner brązowy

camedica